Apie mus


UAB „Rasmera“ nuo 2009 iki 2012 m. sėkmingai įgyvendino projektą „UAB „Rasmera“ paslaugų pristatymas tarptautinėse vertėjų konferencijose ir naujų užsakovų paieška Europos rinkose“, projekto kodas VP2-2.1-ŪM-04-K-01-014, dalinai finansuojamą Europos Sąjungos struktūrinės paramos ir regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektas įgyvendintas pagal VP2-2.1-ŪM-04-K priemonę „Naujos galimybės“, prisidedančią prie Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ 1 uždavinio „Padidinti įmonių produktyvumą“ įgyvendinimo. Projektui įgyvendinti skirta parama iki 192 570 Lt.

Projekto metu sukurta interneto svetainė (www.rasmera.lt), orientuota į užsienio šalių klientus, taip pat sukaupta aktuali rinkodaros medžiaga, dalyvauta penkiose tarptautinėse konferencijose Vokietijoje ir Suomijoje. Visa tai sudarė prielaidas užmegzti ilgalaikius ryšius su kitų šalių partneriais, padidinti įmonės konkurencingumą, pagerinti bendrus jos veiklos rezultatus ir prisidėti prie šalies eksporto augimo.

„Dalyvaudama tarptautinėse konferencijose „Rasmera“ turėjo puikią galimybę pristatyti savo paslaugas naujose rinkose. Lankytojai mūsų įmonės stende labiausiai domėjosi vertimu į Baltijos šalių kalbas. Projekto reikšmė itin didelė: mes įgijome patirties, kaip tinkamai pasiruošti tarptautinėms parodoms, taip pat išplėtėme ne tik potencialių klientų, bet ir partnerių gretas, o svarbiausia, užmezgėme kontaktus su naujais užsakovais. Ypač džiugina, kad dėl projekto smarkiai išaugo mūsų bendrovės žinomumas tarptautiniu mastu. Tos parodos mums buvo ir naudingos, ir įdomios, todėl tokio pobūdžio renginių nepraleisime ir ateityje“, – sako laikinai einanti UAB „Rasmera“ direktorės pareigas Ramunė Banienė.

UAB „Rasmera“ įsteigta 1997 m. Tai viena didžiausių vertimo ir lokalizacijos paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Jau daugiau kaip 15 metų ji verčia ne tik iš užsienio kalbos į lietuvių ir atv. (daugiau nei į 30 kalbų), bet ir iš vienos užsienio kalbos į kitą. Už atsakingą požiūrį į finansinius įsipareigojimus ir jų vykdymą laiku UAB „Creditinfo Lietuva“ suteikė UAB „Rasmera“ specialų sertifikatą – „Stipriausi Lietuvoje 2011“.

 

________________________________________________________________________
RASMERA – 1997 m. Lietuvoje įsteigta bendrovė. Pagrindinė veiklos sritis – vertimai ir lokalizacijos paslaugos. Nuo pat veiklos pradžios užsibrėžėme tapti pirmaujančia bendrove, teikiančia itin aukštos kokybės paslaugas ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Estijos rinkoms. Pradėję dirbti vos su keletu projektų, ilgainiui išplėtėme savo kolektyvą, taigi, be profesionalių projektų vadovų, šiandien mūsų biure dirba nuolatiniai vertėjai ir redaktoriai. Be to, turime daugiau nei 100 namuose dirbančių laisvai samdomų vertėjų, kurie yra įvairių sričių specialistai. Juos projektų vadovai skiria specialiems projektams.
Per daugiau kaip dešimties metų veiklos laikotarpį įgijome gebėjimą efektyviai valdyti didelio masto projektus, sukaupėme nemenką darbo patirtį techninių vertimų srityje. Kvalifikuota, vieningai dirbanti ir motyvuota komanda koordinuoja darbų eigą ir užtikrina, kad visi darbai būtų atlikti laiku ir pagal kliento pageidavimus. Esant dideliems ar tęstiniams projektams, skiriame projektų vadovą, kuris rūpinasi užsakymu nuo pradžios iki pat pabaigos. Kreipkitės į mus ir Jūsų tikslas taps mūsų tikslu, o Jūsų sėkmė bus vienintelis tikras mūsų sėkmės vertinimo kriterijus.


 


Linkmenų g. 5, Vilnius
Informacija:
E-mail:info@rasmera.lt
Tel./faksas:  +370 5 261 1430
Mobilus:      +370 620 98 831

Žiurėk ž
emėlapyje